Jmenuji se Eva Šrajerová a v roce 2000

jsem spolu s Janou Blažkovou založila

"PRVNÍ" školu orientálního tance v Turnově.

 

Začaly jsme s jedním kurzem pro začátečnice a během let se rozrostly až do dnešní podoby. Tanec je pro mě nádherným koníčkem, nikoliv prací která mě živí a to je zřejmě důvodem elánu, kterým vedu lekce :-).

 

Je pro mě potěšením vědět, že naše kurzy jsou

bezkonkurenčně nejlevnější v celé ČR

(a v žádném případě né na úkor kvality výuky).

 

První článek v novinách „7 otázek pro TANEČNICI EVU

vyšel už na začátku roku 2003.

  

 

 

 

 Lekce.....

 

  Naše taneční škola pořádá od roku 2000 pravidelné lekce Orientálního břišního tance pro začátečnice,
středně pokročilé I.,II., III. a pokročilé.
Naše lekce navštěvují tanečnice ve věku od 5ti do 80ti let.

 

Druhy tance.....

 

Pořádáme víkendové semináře (né jen pro naše tanečnice): tanec s tančícím závojem, tanec s hůlkou, tanec ve dvojicích, skupinový tanec v kruhu, tribal, moderní orient, španělský orient ...atd.. 
Pravidelně zveme do Turnova vynikající tanečnici LAYLU ABDEL a jiné prestižní tanečnice.

 

Zajišťujeme.....

 

Zajišťujeme profesionální, perfektně sladěné a hlavně originální vystoupení na plesech, firemních večírcích a větších oslavách.
Nabízíme soukromou individuální výuku v domácím prostředí pro všechny pokročilosti včetně dětí a těhotných.
Nabízíme školení lektorek nebo přípravu choreografie pro Vaše vystoupení.
Zajišťujeme speciální tématické semináře v ostatních tanečních studiích po celé ČR. 

 

 Osvědčení.....

 

  Nebudu Vám ukazovat certifikáty, vypisovat u koho jsem se učila ani kolik seminářů jsem protančila, protože tanec mám prostě v sobě a nechci kohokoliv napodobovat.
Orientální břišní tanec vyučuji nepřetržitě týden co týden od roku 2000, kurzy jsou stále plné a některé žačky jsou se mnou již sedmým rokem a to myslím mluví za vše.
Na naše lekce se můžete 100% spolehnout. Od roku 2000 jsme zrušily jen pět tanečních hodin a to vždy z důvodu pronájmu, protože zastupitelnost lektorek je skvěle vyřešena. Za celou dobu se nám nestalo že bychom rušily tématický seminář.   

 

 Vize.....

 

  Ani ta nejlepší tanečnice nemusí být dobrá lektorka. S uměním učit, upoutat pozornost, strhnout dav a zároveň předat pozitivní energii se musí člověk narodit. A mě se to díky bohu poštěstilo. To mi každou lekci dokazují rozesmáté tváře mých pozorných tanečnic. 

 

  Hudba mě provází už od dětství a nejsem v ní příliš vybíravá. Dalo by se říci, že tanec si perfektně užiju při jakékoliv hudbě od dechovky přes disko až po orient.
A to se také snažím naučit své tanečnice.

 

 Cíl kurzů.....

 

  Cílem našich lekcí je to, aby se dívky a ženy nebály zatančit kdekoliv, kdykoliv a na jakoukoliv hudbu. Se všemi tanečnicemi pracujeme individuálně. Během lekce i po kurzu sledujeme vývoj každé jednotlivé z nich. Podporujeme jejich snahu, učíme je rozeznat co jim v tanci sedí a kterým prvkům se mají vyhnout.
Při jejich taneční stagnaci jim rády doporučíme jinou lektorku. Průběžně se snažíme jim zvedat sebevědomí, zlepšit držení těla a bourat jejich předsudky ohledně postavy. Chceme a učíme je, aby se cítily krásně a krásné bez ohledu na to jak jsou právě oblečené, učesané nebo co si o sobě myslí.

 

Taneční kostýmy..... 

 

  Veškeré taneční kostýmy si vyrábím sama dle vlastní fantazie     (od barvení látky, přes vyšívání a zdobení celého kostýmu až po výrobu šperků). Věřím že je důležité vložit do kostýmu něco ze sebe co Vás pak inspiruje a dotváří celkový dojem z tance. Svým tanečnicím doporučuji vlastnoruční výrobu nebo alespoň zdobení a průběžné zkrášlování tanečního oblečení, proto se na našich kurzech tančí převážně v kostýmu.